کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز

این کارخانه به عنوان یکی از بزرگترین مجتمع های نوآوری در کشور دارای ۵ ساختمان با کاربری های مختلف می باشد که افراد و تیم های متنوع را در سطوح مختلف بلوغ یافتگی در خود جای مستقر می نماید. این مجموعه دارای میزهای اشتراکی و اختصاصی برای فریلنسرها و تیم های جوان استارتاپی، سالن های فلت برای حضور شتابدهنده ها به همراه تیم هایشان، فضاهای کاملا اختصاصی و مستقل برای حضور شرکت ها، یک ساختمان هتلی، چندین کافه و رستوران متنوع و انواع امکانات رفاهی و فروشگاه های متعدد می باشد.

تکنولوژی آفیس

۱۳۰۰ مترمربع

Tech Office ساختمانی است که در 4 طبقه ساخته شده و در هر طبقه، 4 واحد مستقل با مساحت حدود 60 تا 70 متر مربع تاسیس شده است. تمامی اجزای اکوسیستم نوآوری به ویژه شرکت‌های تازه تاسیس می‌ توانند از واحدهای این ساختمان جهت استقرار خود بهره ببرند. واحد ها به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند تمامی وسایل اداری و رفاهی مورد نیاز خود را جایگذاری کرده و در این واحدها مستقر شده و به فعالیت بپردازند.

آزمایشگاه نوآوری

۲۱۰۰ متر مربع

Inno Lab ساختمانی است برای حضور و فعالیت شرکت هاى بزرگ فناوری و شتابدهنده ها و مراکز نوآوری. 7 واحد فلت (سه سالن بزرگ و چهار سالن کوچک) که در این ساختمان طراحی شده است، با درهاى اختصاصى، سقف‌های بلند، و تهویه مطبوع، براى فعالیت تعداد زیادی از افراد در کنار هم مناسب است.

image
نوآوردگاه

۶۴۰۰ متر مربع

ساختمان  Inno Center بزرگترین سازه در مجموعه کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز است و فضاهاى متنوعى را براى مقاصد مختلف دارد. تنوع فضایی این ساختمان، فضایی مناسب را برای افراد گوناگون در زمینه نوآوری و ارایه خدمات به آن‌ ها به وجود آورده است.

Cinema Tech نیز به عنوان یکى از جذابیت هاى رفاهى مجموعه کارخانه نوآورى البرز در این ساختمان قرار دارد. این سینما که ظرفیت 400 نفر را دارد و برنامه هاى متنوعى مانند اجراى نمایش، اکران هاى اختصاصى، و یا کنسرت در طول سال برگزارمى نماید.

image
کارخانه کار

۷۵۰ متر مربع

Work Factory ساختمانی است که در دو طبقه ویژۀ فضای اشتراکی و بخش مدیریت احداث شده است. رنگ ‌های زرد و مشکی، خطوط مورب، و جملات انگیزشی که در فضای داخلی این ساختمان با توجه به الگوی دیزاین X Staion (الگوی هویت بصری و گرافیک محیطی C1) به کار رفته، فضا را به محیطی پرهیجان و فعال جهت نوآوری تبدیل کرده است. از نکات قابل توجه این فضا، تعداد پنجره‌ های زیاد و در نتیجه استفاده بهینه از نور طبیعی در طول روز است که به محیط امکان بروز خلاقیتِ بیشتر می‌ بخشد.

image
هتل تکنولوژی

۲۲۰۰ متر مربع

هتل تکنولوژی، ساختمانی است اقامتی، رفاهی، و خدماتی که در 4 طبقه طراحی و احداث شده است. این ساختمان جهت اسکان موقت اعضای کارخانه نوآوری، مهمانان، بازدیدکنندگان، و تمامی افرادی است که تمایل دارند از در مجموعه اقامت کوتاه مدت داشته باشند و از تجربه ‌های مختلف محیط در ساعات گوناگون شبانه ‌روز بهره‌مند شوند.

وجود مغازه خلاقیت و دو کافه استارتاپ در طبقه هم کف از دیگر مزایای این ساختمان است.

image