ساختمان ها

هتل تکنولوژی

هتل تکنولوژی، ساختمانی است اقامتی، رفاهی، و خدماتی که در 4 طبقه طراحی و احداث شده است. این ساختمان جهت اسکان موقت اعضای کارخانه نوآوری، مهمانان، بازدیدکنندگان، و تمامی افرادی است که تمایل دارند از در مجموعه اقامت کوتاه مدت داشته باشند و از تجربه ‌های مختلف محیط در ساعات گوناگون شبانه ‌روز بهره‌مند شوند.

در طبقه هم‌ کف ساختمان علاوه بر سالن انتظار هتل و میز پذیرش، فروشگاه‌ هایی با مفهوم مغازه خلاقیت قرار دارند که از یک سو برای تأمین نیازهای ساکنان هتل و کارخانه در این مکان قرار دارند، و از سوی دیگر، فروشگاه‌ هایی هستند برای ارائۀ محصولات مبتکرانه و صنایع خلاقانه فرهنگی. فضای داخلی دو کافه استارتاپ که در همین طبقه مستقر هستند، با استفاده از رنگ ‌های گرم طراحی شده و در عین حال که امکان صرف غذاهای سبک، سالم، و مقرون به صرفه در این مکان وجود دارد، فضایی است جهت ملاقات‌ های کاری. بخش VIP نیز در کافه استارتاپ جهت برگزاری جلسات و یا مراسم پیش‌بینی شده است.

سه طبقه دیگر هتل به گونه ‌ای طراحی شده است که در هر دو بال طبقات، هفت اتاق با مساحت حدود 20 مترمربع با تمامی امکانات رفاهی-اقامتی وجود دارد که نورگیر بودن از ویژگی ‌های قابل توجه آن‌‌هاست.

بر پشت بام این ساختمان نیز رستورانی به سبک Roof Garden راه‌اندازی خواهد شد که فضای سبز آن، محیط دلپذیری را جهت برگزاری جلسات و یا برگزاری مراسم به همراه خواهد داشت.

عکس های ساختمان