عکس های ساختمان

ساختمان ها

کارخانه کار

Work Factory ساختمانی است که در دو طبقه ویژۀ فضای اشتراکی و بخش مدیریت احداث شده است. رنگ ‌های زرد و مشکی، خطوط مورب، و جملات انگیزشی که در فضای داخلی این ساختمان با توجه به الگوی دیزاین X Staion (الگوی هویت بصری و گرافیک محیطی C1) به کار رفته، فضا را به محیطی پرهیجان و فعال جهت نوآوری تبدیل کرده است. از نکات قابل توجه این فضا، تعداد پنجره‌ های زیاد و در نتیجه استفاده بهینه از نور طبیعی در طول روز است که به محیط امکان بروز خلاقیتِ بیشتر می‌ بخشد.

طبقه هم‌ کف به فضای کار اشتراکی اختصاص یافته است که تمامی استارتاپ‌ ها، فریلنسرها، شرکت ‌های نوپا، شتابدهنده ‌ها، شرکت‌ های خلاق و دانش‌بنیان، امکان استفاده از آن‌را برای برگزاری جلسات، گردهمایی، و هم‌اندیشی دارند. در فضایی مجزا در همین طبقه مطبخ وجود دارد که از طریق درهای پشتی به هتل تکنولوژی و کافه استارتاپ ‌ها (ساختمان کناری) سرویس ‌های لازم را ارسال می‌ کند.

طبقه اول واحدی نیز کامل است با تمامی امکانات رفاهی که شامل یک سالن بزرگ، اتاق کنفرانس، نمازخانه، آشپزخانه، و سرویس‌ های بهداشتی. در این طبقه نیز امکان استقرار برای افراد گوناگون با نیازهای مختلف وجود دارد.