آمادگی شرکت های خلاق برای استقرار در کارخانه نوآوری البرز

ظرفیت های خوبی برای استقرار شرکت های خلاق در کارخانه نوآوری البرز فراهم شده است

مشاور دبیر ستاد فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق و مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری صنایع خلاق، در بازدید از کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز با بیان این مطلب گفت: ظرفیت خوبی برای استقرار گروه های فنآور و خلاق در این کارخانه فراهم شده و باید استقرار این گروه ها در کارخانه نوآوری البرز سرعت بگیرد، معرفی مزیت‌های این مجموعه به شرکت های خلاق، میتواند استقرار شرکت ها در این مجموعه را سرعت دهد.

سید مهدی سادات افزود : نزدیکی این کارخانه به شهر کرج، امکان بسیار خوبی برای تعامل فعالان اکوسیستم نوآوری و تعامل با مراکز پژوهشی تخصصی فعال در استان البرز فراهم کرده است که این همکاری میان گروه های فعال در اکوسیستم نوآوری می تواند تحولی در شهر و استان ایجاد کند. برگزاری رویدادهای و ایونت های عمومی و تخصصی نیز می تواند تاثیر خوبی در معرفی این مجموعه داشته باشد.

امیر سرکندی مدیر کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز نیز در این نشست گفت: این مجموعه یک محیط فرهنگی و فناورانه است که همراه با ارایه خدمات به عموم مردم، برای گروه ها و تیم های فناور مستقر، چهارده نوع خدمت طراحی شده است. همچنین‌ استقرار میزهای خدمت و ارایه خدمات مشاوره ای و تخصصی، بخشی از ظرفیت های آماده شده در این کارخانه است که به تیم های مستقر شده در این مجموعه ارائه می شود.

آمادگی شرکت های خلاق برای استقرار در کارخانه نوآوری البرز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *