کارخانه نوآوری

 

ظرفیت های فراوان همکاری میان سازمان نظام صنفی رایانه ای استان البرز و کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز، می تواند زمینه ساز تحول در فعالیت های نوآورانه در استان البرز شود.

فرزاد وکیلی فتحی، دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ی استان‌ البرز، در بازدید از کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز با اشاره به چشم انداز و امکانات کارخانه نوآوری البرز گفت: طراحی هوشمندانه و هدفمند برای بهره برداری مناسب و عمومی از این ظرفیت ها، قابل تقدیر است.

وی افزود: مجموعه خدمات طراحی شده برای فعالیت های فناورانه در کنار زیرساخت های مناسب برای ایجاد ظرفیت های فرهنگی در این کارخانه، موقعیتی خاص به این مجموعه داده است به گونه ای که می توان این کارخانه را به عنوان نمادی ملی در سطح استان البرز دانست.

دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای استان البرز گفت: با همکاری و تعامل میان سازمان نصر و کارخانه نوآوری البرز، مجموعه ای از خدمات، امکانات و سرمایه گذاری ها برای شرکت های فعال در نظام صنفی رایانه ای فراهم‌ می شود که می تواند تحول خوبی در این زمینه باشیم.

احمد ابراهیمی عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی نیز در این نشست با تاکید بر آمادگی امضای تفاهم نامه میان سازمان‌ نظام صنفی استان البرز و کارخانه نوآوری البرز گفت: ارائه خدمات مناسب برای شرکت های عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای در کارخانه نوآوری و استفاده از خدمات متقابل، محور امضای تفاهم نامه همکاری میان سازمان و کارخانه باشد.

راضیه کریمی، معاون تجاری سازی کارخانه نوآوری البرز نیز در این نشست گفت: چهارده نوع خدمات برای افراد یا شرکت های مستقر در کارخانه در نظر گرفته شده که با تعامل با سازمان نظام صنفی رایانه ای استان، می توان این خدمات را بیشتر کرده و با ارایه تخفیف های مناسب در اختیار اعضای سازمان قرار داد.

کارخانه نوآوری البرز، نگین نوآوری و فناوری استان البرز خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *